Moto oblečení, For Street Racing s.r.o.

Popis produktu:

Moto oblečení 4SR je vyráběno s důrazem na maximální funkčnost výrobku. Proto při výrobě moto oblečení používáme nejlepší materiály a nejmodernější technologie. Bezpečnost je pro nás na prvním místě a veškeré produkty moto oblečení splňují nejvyšší standardy.

Doplňující informace:

Kromě celkové bezpečnosti moto oblečení je neméně důležitá flexibilita a celkový komfort. V motocyklovém oblečení se musíte cítit bezpečně a přitom příjemně. Referencí kvality moto oblečení jsou závodníci, kteří naše produkty používají. Kombinézy a rukavice 4SR, můžete vidět v závodech Grand Prix, World Superbike.

Na moto oblečení je jednou z nejdůležitějších jsou švy. Nejenom druh švů, ale kde jsou použity a jak pečlivě je celkový motocyklový oděv sešit dohromady. Veškeré výše uvedené šití mají výraznou váhu pro bezpečnost a pohyblivost jezdce. Dvojité a trojité bezpečnostní švy jsou samozřejmostí, ale to je jenom drobná část z celkové technologie šití. Naše produkty jsou šité podobně jako ty, které jsou určeny pro náročné prostředí ( Moto GP, WSBK, IDM a další ).

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
For Street Racing s.r.o.

Adresa společnosti:

For Street Racing s.r.o.
Okružní 295
Hrdějovice
373 61

internet:

4sr.cz

Kontaktní osoby:

Ondřej Jakeš
manažer prodeje
Tel.: +420 776 264 444


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Moto oblečení Moto oblečení Moto oblečení Moto oblečení Moto oblečení

Parametry

Název produktu: Moto oblečení
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.